מהפכת האינטרנט הכשר: כעת גם ליהודי רוסיה

מהפכת האינטרנט הכשר: כעת גם ליהודי רוסיה

ביוזמת רבה של רוסיה הרב בערל לאזאר, נערך במוסקבה כנס הסברה מיוחד, בהשתתפות רבנים מכל ערי רוסיה וראשי הקהילות היהודיות ומנהלי מוסדות החינוך, בו הוצג לראשונה ברוסיה "מהפכת האינטרנט הכשר" ● בחסות ר' משה ווייס ממייסדי ומנהלי חברת "אתרוג" ו"אינטרנט רימון", הגיע לכנס מיוחד זה ר' דוד הלר, נציג בכיר של החברה

ביוזמת רבה של רוסיה הרב בערל לאזאר, נערך במוסקבה כנס הסברה מיוחד, בהשתתפות רבנים מכל ערי רוסיה וראשי הקהילות היהודיות ומנהלי מוסדות החינוך, בו הוצג לראשונה ברוסיה "מהפכת האינטרנט הכשר".

בחסות ר' משה ווייס ממייסדי ומנהלי חברת "אתרוג" ו"אינטרנט רימון", הגיע לכנס מיוחד זה ר' דוד הלר, נציג בכיר של החברה.

במשך שעה ארוכה גולל ר' דוד את האפשרות המיוחדת שהחברה פיתחה למען אינטרנט כשר ברוסיה, הן לשימוש הפרטי והן לרשתות התקשורת וכיתות הלימוד במוסדות החינוך.

הציבור הרחב קיבל מענה על כל השאלות הרבות, ובעקבות בקשתו והוראתו של הרב הראשי, מילאו כל המשתתפים את פרטיהם ופרטי המוסדות בטפסים מיוחדים, כאשר חברת "אתרוג" הבטיחה לחבר את כל הנרשמים ולתת שירות ומענה קבוע.

השירות ברשת המקוונת ברוסיה הוא נפוץ מאוד, ודרוש בעיקר לדור הצעיר במקום, כאשר באמצעות שירות זה, עומדים בקשר עם אלפי יהודים, על ידי שליחת חומר יהודי, שיעורי תורה ואף הודעות והזמנות לאירועים.

כעת עם היכולת להצטרף לשירות הכשר, הדבר יקרה בעז"ה בכל המוסדות וגם אצל בעלי עסקים יהודים רבים ברוסיה.

(מקור: שטורעם)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>