האם כדאי להכניס מחשב עם אינטרנט לצורך עבודה?

מוהרא''ש - עותקשאלה:

לכבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א.

לאבי יש עמותה לתפילות בקברי צדיקים והוא מעוניין שאעבוד אצלו בתחום ההתרמות, לצורך כך אצטרך להכניס הביתה מחשב שמחובר לאינטרנט, וכמובן שמדובר על אינטרנט עם סינון ברמה הכי גבוהה וקפדנית שאפשר. …ואני מתלבטת האם כדאי לי לעשות את הצעד הזה לצורך פרנסה או לוותר על העבודה. מה דעתכם?

תשובה:

 בלאנק מוהרא''ש

בעזה"י יום א' לסדר פנחס ח' תמוז התשע"ד

שלום וברכה אל חני תחי'

לנכון קבלתי את מכתבך.

אני מוכרח להגיד לך – ברגע שיש בבית מחשב (מכשף) המחובר לאינטרנט הרי את מביאה את השטן בתוך הבית שלך ואת ההשלכות של זה מי יודע וכו', זה כלי משחית כזה, ממש עבודה זרה של פעור.

תיכף ומיד שיש את זה בבית מתחילים לגלוש במקומות המטונפים וכו' וזה מביא לבסוף עד שבירת הבית לחלוטין על ידי הפייסבוק וכו', ולכן טמא טמא יקרא וחבל לך לשבור את הבית שרק עכשיו את מתחילה לבנות וכו'.

הכלי משחית הזה שבר כבר הרבה בתים, וחבל שזוג שרק עכשיו התחתנו כבר יכניסו צלם בבית וכו' שלבסוף הבית יתפרק, ולכן הרחיקי את התועבה הזו מהבית ולא להתקרב אל זה כלל אפילו שזה על חשבון הפרנסה (שאגב זה ספק ספיקא שזה יביא לכם פרנסה).

הקדוש ברוך הוא ירחם על עם ישראל ויצילנו מהכלי משחית הזה אשר רבים חללים הפיל והמון בתים נשברו בשביל זה, ורוב בני הנעורים שיצאו לתרבות רעה זה רק בשביל הכלי שופכים הזה.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים

 חתימה מוהרא''ש

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>