מחזה מרהיב ומרגש

מחזה מרהיב ומרגש גם יחד בליל ששי, במרכז בית המדרש קארלסבורג רחוב 53 בשדרה ה-15בארא פארק, ניצבו מאות חרדים יראי שמים בתור אחד ארוך, אשר באו בהמוניהם לחסום את אפשרות הגלישה באינטרנט בכל כלי האלקטרוניקה שברשותם, כל סוגי המחשבים והפלאפונים למיניהם.

בבית המדרש ישבו כחמשה עשר טכנאים חרדים, אשר קבלו לידיהם מחשבים, פלאפונים וסמארטפונים למיניהם, והם בעלי המקצוע חסמו בכל דרך אפשרית את הגישה לאינטרנט, כשמונה שעות מהשעה 18:30 ועד 2:00 השתרך לו התור ההמוני.

בתוך בית המדרש ישב כל העת כ"ק הגה"צ רבי יחזקאל ראטה שליט"א גאב"ד קארלסבורג שנתן את בית המדרש ונענה לבקשת הטכנאים שיזמו את הערב המיוחד הזה במלאות השבעה לפטירתו בטרם עת של הנגיד ר' שלמה גרוס ז"ל מפלטבוש.

במהלך הערב המיוחד קם הגאב"ד ונשא דברות קודש חוצבי להבות אש בגנות האינטרנט וסכנותיו הרוחניות, כשהוא גועה בבכי, בסיום דבריו שיבח עודד וחיזק את ההמונים שהגיעו במטרה למגר את המשחית מתוך ביתם, והבטיח: "מי שיוציא את הפגע רע הזה מביתו לא יהיה נגף ומחלה בתוך ביתו, ויזכה לגדל בנים יראים ושלמים לה' ולתורתו", לאחר מכן חלפו הרבים על פני הגאב"ד להתייעץ ולהתברך מפיו.

אחד מהטכנאים ששירת את הציבור אומר: במילה אחת אני יכול לסכם את אשר חזו עיני בו ביום 'מי כעמך ישראל', המוני בית ישראל הגיעו מרצונם ומיוזמתם האישית כדי לגדור גדר ולעמוד בפרץ האינטרנט, אני וחבריי לצוות שירתנו אותם חינם אין כסף.

- – - -

אם גם אתה רוצה להתנתק עכשיו מהאינטרנט, לחץ כאן והורד והתקן את התוכנה החוסמת את המחשב מגלישה.

ו/או אתה יכול לפנות ל'אאוטנט' – המוקד ליעוץ וניתוק אינטרנט ללא עלות, ותוכל לקבל עכשיו ייעוץ ושרות אישי בחינם, ע"י טכנאי מוסמך הנמצא בשכונה שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>