בס"ד, מכתב אישי אליך אחי היקר

בס"ד, ערב ראש השנה תשע"ד

מכתב אישי אליך אחי היקר

כאשר לשערי ציון נעוף כיונים, בקיום מצות הצדיק יסוד עולם—-
הננו פונים אליך בקריאה של חיבה, מתוך לב הומה, ברגשות אהבה ואחוה, שלום ורעות. אנא אח יקר "בעלותך אומנה" לפקוד את ציונו הקדוש של אדמו"ר ציס"ע רביה"ק נחל נובע מקור חכמה זי"ע ועכי"א.

בלב מלא שמחה וששון הנך מתכונן למלא את מצוות ופקודת רביה"ק לבא אליו על ימי ראש השנה הקדושים ולחסות בצל קדשו, לזכות בתיקון – הכללי, לשאוב מלא חפנים ברכות, ישועות והצלחות, ולהכתב ולהחתם לשנה טובה ומתוקה בספרם של צדיקים אמיתיים, כשאיפתך הטהורה ושאיפת כולנו.
אנא, עזור לרבינו הקדוש במלחמתו הנוראה במסירות נפש כנגד הסטרא אחרא, להוציא נפשות יקרות מזולל, משיני הס"מ וחיילותיו. ולהעלות משאול תחתיות את אלו שנתפסו ברשתו רח"ל…
תרום גם אתה את חלקך בכך, ע"י שתשמיד תכלה ותעקור, את כלי המשחית הידועים לשמצה העושים שמות ומכלים מנפש ועד בשר, ותתנתק מהם, עתה, מיד ועכשיו, אחת ולתמיד לעולם ועד!!!
ואל נא תהיה בבחינת "טובל ושרץ בידו" … וכגיבור אדיר, בעוז ותעצומות השלך במצולות ים את הסטרא אחרא עם הטומאה — את כל המכשירים הטמאים האסורים מכל וכל, שהם הם הנשק הכי חזק של הסטרא אחרא וכוחות הטומאה בדורינו.

ומעשה באדם אחד, שדירתו הוצפה בשטף מים אדירים עקב פרצה בצינור הראשי של הביוב— ועומד הבעל הבית המסכן ושואב מהדירה דלי אחר דלי, שעות ע"ג שעות, והמים העכורים גואים ועולים והסירחון נורא … וכל מאמציו "לייבש" את הדירה עולים בתוהו.
עבר אדם חכם שהתבונן בנעשה וכה אמר לו : אחי היקר, חבל על המאמצים והכוחות שאתה משקיע בשאיבה, כל עוד שהצינור הראשי מזרים את מימי הרפש לדירתך, לעולם היא לא תהיה יבשה והצחנה לא תיפסק.
אלא קודם כל וראשית חכמה, לך ותנתק את הצינור מדירתך, סתום את הפרצה ואל תתן שום פתח לביוב להגיע אל דירתך, ולאט לאט תוכל לטפל בדירה, לייבשה ולטהרה לנצח….

הנמשל מובן מאליו. כל עוד שאתה ח"ו מחובר למקורות וצינורות הטומאה, והזוהמא שוצפת וקוצפת בקרבך ע"י מכשירי הארס הנוראים, לעולם לא תצליח להיטהר ולהיזהר, גם אם תשאב דליי סחי ומיאוס החוצה, יומם ולילה.
אלא סור מרע ועשה טוב, בקש את שלום הצדיק רדפהו ותשיגהו.
רק כך תזכה לתיקון הכללי השלם והנפלא.
כתיבה וחתימה טובה

נמסר למערכת
"עתידנו – לעתיד נקי יותר"
ע"י הרב החסיד רבי יוסף צבי חשין שליט"א
בן הגאון הצדיק רבי בנימין זאב חשין זצוק"ל

 

לניתוק, יעוץ והכוונה:
אאוטנט:
1599-50-22-00

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>