תודה על חסימה כהלכה ועל ייעוץ עם הכוונה מקצועית

תודה על חסימה כהלכה ועל ייעוץ עם הכוונה מקצועית

רציתי לשתף את הציבור במה שחוויתי על עצמי במשרד בו הנני עובדת, ועד כמה קל ופשוט לבצע את המינימום המוטל עלינו לשמירה על ההלכה וגדרי הקדושה, בחסימה ראויה במקומות העבודה, כפי שמורים ומזרזים גדולי הדור שליט"א.

כשהתחלתי לעבוד במקום העבודה הנוכחי, לא תיארתי לעצמי באיזה נסיון מדובר. לא ידעתי שהמחשבים במקום העבודה אינם חסומים כראוי. אחרי שהבחנתי בכך, ניסיתי בעדינות לדבר על כך עם מנהלי המשרד, אך התשובה שקיבלתי הייתה שהחסימה המבוקת על ידי אינה מתאימה לביצוע במשרד, שכן היא תקשה עד מאוד על תיפקוד העבודה השוטף במקום. לא ידעתי מה לעשות, מצד אחד המקום שימש עבורי לפרנסת ביתנו, מצד שני ידעתי שגדולי ישראל מורים שצריכים לבצע חסימה ראויה גם במקומות עבודה, ולא כל חסימה נחשבת לחסימה ראויה. היינו בדילמה מאוד קשה, וחשבנו לעזוב לעזוב את מקום העבודה למרות כל ההפסד והנזק העצום הכרוך בכך. ובכל זאת הרגשנו שקשה לנו לעשות צעד כזה לעצמנו, ולהפקיר את מקום העבודה, המשמש כמקום עבודה למספר נשים המפרנסות מכך את ביתן, ומתמודדות בנסיון הקשה.

עד שנחשפנו למוקד הייעוץ שע"י ועידת הרבנים לביצוע חסימה כהלכה שהוקם מטעם גדולי ישראל שליט"א, וכשפנינו והסברנו את הבעיה, ניתן לנו ייעוץ מקצועי והדרכה מפורטת על אפשרות ביצוע החסימה הראויה בצורה שתאפשר המשך עבודה רציפה בלא כל הפרעה. כמו כן קיבלנו הכוונה מלאה, כיצד לדבר עם מנהלי המשרד בצורה שיבינו את נחיצות הענין והתועלת הרבה הכרוכה בכך, ואף נאמר לנו כי אם יתעורר צורך לכך, יוכלו מטעם מוקד הייעוץ להוסיף הסבר מפורט למנהל המשרד, אף שאינו נמנה על ציבור בני התורה המקפידים על קלה כבחמורה.

ואכן, בעקבות השיחה האמורה וההדרכה המפורטת, הצלחנו בסיעתא דשמיא גדולה שמנהל המקום הסכים בחפץ לב להתקין את החסימה הראויה והנאותה, כשמלבד הרווח העצום לנו ליצירת סביבת עבודה מתאימה על פי ההלכה וגדרי הקדושה כהוראת גדולי ישרא, עוד נוסף לו עצמו רווח צדדי בכל, שהיינו כולנו פנויות אך ורק לעבודה, בלי יכולת להתעסק בדברים אחרים.

ועל כך התודה והברכה לנציגים הנפלאים של מוקד הייעוץ המהווים שלוחי דרבנן להציל את עתידנו, והנני משמשת כפה לחברותיי, אל תהססו, פנו עוד היום למוקד הייעוץ המקצועי, ותראו הצלחה במעשי ידיכם וסיעתא דשמיא בפרנסה על פי התורה.

לתועלת הרבים אחזור על מספר הטלפן של מוקד הייעוץ: 1599550330

בתודה וברכה

ע.ו. בני ברק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>