ליבל חוטף הילדים…. סיפורי הזוועה מהילדות…

בס"ד

ליבל חוטף הילדים…. סיפורי הזוועה מהילדות…

מעשה שהיה… היה זה לפני מאה שנה… כשהצאר ניקולאי גזר לקחת ילדים יהודים קטנים וטהורים… לתלוש אותם באכזריות מהוריהם… ולהפוך אותם לחיילים מחוספסים ונאמנים לאמא רוסיה… ולצורך העניין גייסו את ליבל המומר שהיה לו בטן מלאה על היהודים… והוא הכיר את כככל הילדים של העיירה כעל כף ידו… והוא ערך למשטרה רשימה מדוקדקת של כל הילדים… והוא היה הולך עם השוטרים מבית לבית ובחיוך שטני הוא היה מצביע להם: פה נמצאים יענקי ומוישי… תחפשו אותם… והשוטרים היו מחפשים ומחפשים… ואם יענקי ומוישי הספיקו להתחבא בעוד מועד… אז השוטרים היו הולכים עד.. עד הפעם הבאה. וליבל המשומד כמובן לא ויתר… הוא היה מתוחכם… הוא לא נתן לאף ילד לחמוק מתחת ידיו… והוא הסתובב ליהודים בין הרגלים והטיל חיתתו עליהם בכל הזדמנות… והוא כל חיכה בסבלנות עד שהרוחות נרגעו וכולם יחשבו שעברה הסכנה… ואז!!! כשיענקי ומוישי היו חושבים שאפשר לצאת מהמחבא.. אז מיד ליבל המשומד היה שוב קורא לשוטרים ואז הם היו חוזרים במהירות לבית ותופסים את יענקי ומוישי על חם… ותולשים אותם באכזריות מחיק הוריהם… לקול צהלתו של ליבל האכזר והרשע שבטוחנו שגהינם כלה והוא אינו כלה… אלו סיפורים אמיתיים שהתרחשו לפני לא הרבה מאוד שנים… הנכדים שלהם מסתובבים בינינו—

אני לא יודע למה נגזר עלי בתור ילד לקרא את סיפורי הזוועה האלו… ותסמוך עלי כילד עם דימיון פורה ופראי… שכבר סימנתי כמה מהשכנים החילונים שהיו נראים לי חשודים להיות ליבל המשומד… ש… שלך תדע מתי הם ידפקו בדלת של ההורים… וירצו לקחת אותי לצבא הצאר… בלא פעם ולא פעמיים הייתי מתעורר בלילות מסויט עם זיעה קרה על כל מיני דימיונות זוועה בחלום או בהקיץ ש… שהנה… ליבל דופק גם בדלת שלנו. ואז אבא הרגיע אותי!!!!! ש… ש… שזה בסידר!!!! ליבל מת ממזמן! וגם מסך הברזל נפל בתקופה האחרונה… אתה יכול להירגע..

אז!!!  אז אני הייתי הילד המסויט… ואבא שלי היה זה שמרגיע…אבל היום???? היום המצב התהפך..

ליבל המשומד חזר!!!!! ובגדול!!!!

אוהו חזר… הוא חזר במלא הדרו… הוא חזר חדור מוטיבציה ועם כל המרץ… יש לו רשימות מסודרות… הוא מצידו מסמן כל בית יהודי כיעד פוטנציאלי… הוא לוטש עיניים לבתים הכי טובים… למשפחות הכי טובות… הוא שם לעצמו מגמה ברורה ויעד נכסף: שלא יהיה בית שלא יהיה שם מת!!!! הוא משתוקק שמכל בית יהודי ילכד לפחות ילד אחד… וליבל המשומד מסתובב וחוכך בידיו בהנאה על כל ילד שהוא מצליח לתלוש מחיק הוריו… והוא חוטף אותם באכזריות שאין לה קץ… בשנאה שאין לה סוף… ומחזיר אותם שוב בחזרה לאחר תקופה כשהם בלי פרצוף… בלי טעם… בלי חיים… שבורים בגופם… רצוצים בנשמתם…כרותי ראש ולב, בלי גרזנים ומבלי להשפריץ דם, סטרילי וסטייליסטי בנוסח 2015…

 ולא נותר לנו אלא לשאול השאלה הנשאלת: למה ליבל המשומד עד עצם היום הזה נזכר לדראון עולם ועד עצם היום הזה אני מסויט מליבל חוטף הילדים… ואילו הרשת הסלולרית שהיא חוטפת ועושקת מידי יום בחורים הכי טובים!!!! ממשפחות הכי טובות!!! אברכים שיש להם אור בעיניים!!!! ואותה רשת פורשת רשת ולוכדת ותולשת באכזריות שאין לה קץ לא פחות ילדים מיד הוריהם… ולא פחות הורים מחיק בניהם… מגייסת בנות ונשים לצרכי פרנסה… לרשת הסלולרית יש חלק בהחרבת בתים לא פחות מליבל המשומד!!!! והרשת הסוללרית הזו עדיין!!!! עדיין מצטיירת בעינינו כידידותית???? למה כל יהודי העיירה היהודית ידעו בע"פ את הוראתו המפורשת של הרב… שדמו של ליבל המשומד הותר!!! ומי שפוגש את ליבל טובל בנהר… ברגע שהוא רואה שליבל מכניס את הראש לתוך המים.. רשאי ללא אומר ודברים לכבוש את ידו בכל הכח על ראשו של ליבל ולהגיד בכל הכוונה: כאשר שכלה נשים חרבך כן תשכל מנשים אמך" עד… שפתאום יצאו בועות- בלאא בלאא בלאא מתוך המים ובאבוד רשעים רינה… מורידין ולא מעלין… למה כשהיה מדובר בליבל המשומד כולם ידעו שאחת דתו להמית!!!!!! ואילו האינטרנט???? אנחנו עדיין מתמרנים… מסתפקים… בדרכי נועם…???

מאיפה קבלנו את השמאלניות הזו שאנחנו מוכנים ליישר קו עם המחבל מספר אחד שהורג ומחריב בתים בקצב… באש חיה… ממרחק אפס…??? למה אנחנו מחכים??? וכי אנחנו מחכים שזה יגיע עד אלינו חלילה…???

לגבי מה הדברים אמורים??? אני אתן לך דוגמא… ממש דוגמא בעלמא

תשמע סיפור… יראה הציבור וישפוט: מעשה שהיה. סיפור שבמקרה הייתי מעורב בו מרחוק… היה בחור אחד ישר וצדיק… ירא שמים… טהור לב… בחור שקט ועדין מטבעו… שמעולם לא חיפש למשוך תשומת לב לא חיובית וגם לא שלילית… והנה… היה לו חבר חדר… גם הוא טיפוס שקט. והם היו חברים טובים… והנה יום בהיר אחד כל הישיבה כמרקחה! אותו בחור מתמיד נתפס והודה שהוא גנב והרס את ה… ה… ה… המחשב של החבר חדר שלו!!!!! לא פחות ולא יותר!!! סיפור מסתורי!!

 ומעשה שהיה כך היה בקצרה: אותו חבר חדר החזיק במגירה שלו מחשב קטן שהיו בו את כל התועבות שבעולם… ויש לציין שהוא לא קלקל אחרים… והוא לא הראה את זה לאף אחד. והוא רק היה מקפיד מאד לנעול את החדר וכמובן שגם חברו לחדר נאלץ על נוהל בטיחותי קפדני בנעילת החדר… ואף אחד לא ידע… ואף אחד גם לא האמין… וכמובן שהוא גם היה נחשב כבחור טוב בישיבה… ואותו חבר חדר מתמיד שידע בדיוק מהי הסחוירה שיש לו בחדר… שעליה הוא נזקק לנעול בקנאות את החדר… לא ידע מה לעשות… הוא ניסה להניע את חבירו… ניסה להסביר פה ושם… ו… ו.. ולא היה עם מי לדבר… לא הייתה לו ברירה!!! הוא נאלץ לפנות ליעוץ… הוא החליט שלצוות הישיבה אי אפשר לפנות… כי הם נוגעים בדבר- נוגעים בטובת הישיבה… ובצדק.. והם יסלקו את הבחור לאלתר.. לכן הוא הלך להתייעץ עם כמה מורי הוראה מובהקים כדת מה לעשות… וכולם הורו לו חד משמעית: שע"פ הלכה חובתו לקחת מחברו את המחשב… להוציא את הארדיסק ולהטביל אותו במים… ואת כל זה כמובן צריך לעשות בשקט למען לא יוודע ולא יבולע לאותו בחור וגם אין שום היתר בשלב זה לגרום לו הלבנת פנים… בקיצור: דרכה של תורה!!! (ועכשיו אני מעיד עדות נאמנה: היה לי היכרות עם אותו בחור ועם אותו מקרה: ואותו בחור מתמיד… לא היה לו שום חשבון אישי ושום חיסול חשבונות עם אותו אחד… וההוראה הזו הייתה קשה עליו לאין ערוך… זה היה ההיפך הגמור לאופי העדין והשקט שלו… והיה לו נורא קשה לעשות את אותו מעשה… והוא ידע שהוא שורף קשרים וקונה אויב אמיתי שהוא במקרה החבר חדר שלו… בקיצור: היו לו ימים מאוד קשים ובלב כבד וברגלים כושלות הוא נאלץ לעשות את הצעד הזה… וכל זה בעדות מקרוב!!) התכנית הייתה: שהוא יגנוב את המחשב… ישמיד מה שצריך להשמיד… אותו בעל המחשב אמנם מאוד יכעס… אבל הוא לא יוכל לעשות כלום… כי אם הוא יעשה עסק ויפרסם מה שנעשה לו הוא פשוט יסגיר את עצמו שהיה לו מחשב בישיבה…       ואכן כך הוא עשה… לקח את המחשב… השמיד את הארדיסק…  ו… ו… ואז קרה משהו מוזר… התכנית השבשה בניגוד לכל הציפיות: אותו בחור ש"נגנב" לו המחשב… הוא היה כ"כ מתוסכל… הוא כ"כ כעס על חבירו… "למה גנבת את אלוהי…"???? ומרוב תסכול ו"קורע בחמתו וכל המקלקלים…" הוא ככל הנראה החליט לקיים בעצמו "תמות נפשי עם פלשתים…" והוא הלך והסגיר את עצמו ופירסם קבל עם ועדה לכל הבחורים ואפילו לצוות הישיבה שהיה לי מחשב והוא!!!!!! הוא ברוב חוצפת שלח את ידו וגנב לי את המחשב והרס לי אותו. ואז הפרשיה התפוצצה!!!! ובלגן… ועד כאן הסיפור וכעת ניגש לשאלה:  תנחש… מה הייתה התגובה של הבחורים????

עזוב אותם… בא נדבר עליך… תתאר לעצמך שזה היה קורה בישיבה שלך… אין לך שום רקע… אתה לא יודע כלום… אתה פתאום מקבל נתון יבש: היה בחור שהיה לו מחשב והנה הגיע מישהו ושבר את המחשב!!!

אתה יודע מה הייתה התגובה שלהם… ו… ו… וגם שלך????

כל הבחורים היו עצבניים  א ש ! ! ! ! ! על אותו בחור ששבר את המחשב!!! הם פשוט תיעבו אותו על ההתנהגות הברוטלית שלו… ו… ואותו בחור מתמיד נאלץ לעזוב את הישיבה בגלל העליהום והאיבה שכל הבחורים נטרו לו על המעשה שהוא עשה…

ותתפלא לשמוע שאני מבין אותם… ואני בטוח שגם אני וגם אתה ככה היינו מגיבים… ואתה יודע למה??? כי ככה זה טבע האדם הנורמלי!!!  הטבע האנושי והממוזג שלנו… מטבעו האנושי והנינוח הוא לא מסמפט מעשים קוטביים של שבירת כלים… איזו שתהיה!!! בחור שעושה דין לעצמו ולוקח חפץ שלא שייך לו ומשמיד אותו… זה סוג של שבירת כלים שבלי לדעת שום דבר… אנחנו מיד מסתייגים מההתנהגות הזו… בלי לדעת על מה ולמה… האופי הנורמלי המדיני וה"מן הישוב" שלנו לא מסוגל להכיל התנהגות אלימה… איזו שתהיה… ולכן אותו בחור במעשה זה שרף את עצמו!!!! עזב את הישיבה ו… ונאלץ להתחיל חיים חדשים בישיבה אחרת ו… ו… ובינינו: וכי הוא היה צריך לנהוג אחרת????

הוא עשה בדיוק מה  ש ח י י ב י ם  לעשות!!!! וגם אתה במקום שלו היית חייב לעשות בדיוק מה שהוא עשה!!! (אם רק היית דובר אמת בלבבך…)  נו… אז למה כ"כ קשה לי לקבל את זה?? למה אם תתפוצץ כזו פרשייה בישיבה אנחנו לא נהיה מסוגלים לקבל טופס התנהגות שכזו??? אה…?? למה??? נו… מה התשובה????

התשובה היא: אנחנו עדיין לא הפנמנו שאינטרנט זה ליבל המשומד!!!!!!!

זהו זה!!!! זו הנקודה!!!!!

לתפוס מוסר ששוחה כעת בחוף הרצליה ולכבוש את הראש שלו במים עד שיצאו בועות…בלאא בלאא בלאא… זו הרי אכזריות שאין כדוגמתה… אבל למה כשכך עשו לליבל המשומד כולם שמחו ואף אחד לא ראה בזה אכזריות חריגה??? כי כולם חשו על בשרם!!!!!! עד כמה ליבל המשומד הוא שור הנסקל… שאין לו שמירה אלא סכין!!!! אין עליו רחמים!

אבל אינטרנט??? אנחנו עדיין לא הפנמנו עד כמה אינטרנט זה חורבן!!!! לא רק חורבן רוחני אלא חורבן אנושי!!! זה הורס את כל החיים!!!

זו הסיבה שאנחנו פשוט  נ ת ק ע י ם  עם ההוראות התוקפניות והחד משמעיות של הרבנים בנושאים אלו… זו הסיבה שהרבנים נשמעים לנו טיפה מגזימים… אם היינו מפנימים שאינטרנט זה ליבל המשומד!!!!! אף אחד מאיתנו לא היה חושב שההוראות של הרבנים הם הגזמות!!! אף אחד לא היה מהסס לשבור את הכלים כשהוא מוצא את זה בחדרי חדרים… אז למה אנחנו מחכים??? ש… שזה יגיע עד הבית שלנו ח"ו???

היום חנוכה… בחנוכה קרה דבר גדול… מה קרה…?? חזרה מלכות לישראל… מלכות חשמונאי!!!! אתה יודע מה קרה אז??? אז אנחנו אוכלים סופגניות ומסתכלים על הנרות וחושבים שזה מה שהיה גם אז.. אבל לא!!! למלכות חשמונאי היה תפקיד מאוד קשה באותם ימים… מלכות חשמונאי הייתה אז בתחילת דרכה… והיו כאלו שעדיין לא הפנימו שנגמרו המשחקים… היו מתיוונים לשעבר שעדיין לא הפנימו שמהיום יש משטרה שאוכפת את… את מה?? את היהדות ובכל מחיר!!! תחשוב שעד היום מי שרצה לחלל שבת… לא היה דין ולא דיין… ומהיום זהו!!! שופטים ושוטרים תתן לך בכל שעריך!!! היה צריך לחזק את כושר ההרתעה!!! ואז… בית דין הגדול באותו זמן ראו לנכון להרתיע את הציבור… למען ישמעו ויראו. ולכן מעשה באדם שרכב על סוס בשבת בימי יוונים והביאוהו לבי"ד וסקלוהו לא מפני שראוי לכך אלא שהשעה צריכה לכך" (סנהד' מו.) למען ישמעו ויראו!!!!) פשוט וברור: שאם מלכות בית חשמונאי הייתה היום… בי"ד הגדול היו גוזרים חד משמעית שמי שימצא גולש באינטרנט. יסקל באבנים!!!!!! ואכן היו נסקלים ארבע או חמש בחורים צעירים לעיני כל ישראל… ואולי אפילו עוד כמה אבות למשפחות היו יוצאים להורג… יתכן שאפילו אבות למשפחות ברוכות ילדים.. וכמובן שכולנו היינו בההההלם מהאטימות והאכזריות הגדולה של בית הדין הגדול… מה?? נפלתם על הראש??? להרוג בן אדם?? באש חיה?? ועוד על מה..?? זה רק דרבנן…?? והרי יש לו ילדים…?? ותראה איך הם בוכים…?? וקדיש…?? אוי אוי אוי… והם לא עשו תכנית "ערבים"…?? אבל ! ! ! ! ! ! !  מיד לאחמ"כ פתאום המחלה הנוראה הייתה דועכת.. מפסיקה… נעלמת… ושב ורפא לו… פתאום הערבים היו מפסיקים להסתובב לנו בין הרגלים עם סכינים וטרקטורים…

ולמה??? כי אין הערוד ממית אלא החטא ממית!!!! גדול המחטיאו יותר מההורגו!!! אתה מאמין במשפטים האלו???

אם אתה אכן מאמין… אז תגיד לי: מה יותר אכזרי…??? שתים שלוש סקילות לעיני כל ישראל למען ישמעו ויראו… או… או… או מכון אנקולוגי ענק שאלפי חולים נכנסים ויוצאים בו מידי יום?? אה…?? תגיד לי מי יותר אכזרי??? אם היינו מפנימים שאינטרנט זה סרטן הלבלב!!!!! אם היינו מפנימים של שהמפגעים הסלולריים זה ליבל חוטף הילדים!!! אם היינו רק קולטים את זה… כולנו היינו כעת במצב יותר טוב…

אנחנו צריכים להבין שהחטא ממית זה מציאות!!!!  זה שכל הצרות מגיעות מ"ולא יראה בך ערוות דבר ושב מאחריך" זו  מ צ י א ו ת ! !

ברגע שזו המציאות… אז כשהיינו עומדים מול השבירת כלים וההליכה התוקפנית וחסרת הפשרות מול המפגעים האלו… לא היינו מעלים על דעתנו שזה התנהגות אכזרית… אלא מקור הרחמים!!! ציר החמלה!!!!

בדיוק כמו שאף אחד מאיתנו לא הסתכל על החיילים שנלחמו בעזה כאכזריים… אדרבה: כולנו ראינו בהם אחים אוהבים ורחמנים שדואגים לשלום שלנו… והם נאלצים לעשות את זה בחרב וחנית מול האויב… כך אנחנו צריכים לצאת בחרב וחנית על האויב הזה שמטיל איבה בינינו לבין אבינו שבשמים… ולדעת שהתוקפנות הזו היא רחמים!!!!!!!! חניתו של פנחס במקומות אלו היא היא זו מה שהשיבה את חמתי מעל בני ישראל… החנית הזו שנטף ממנה דם היא היא זו שעצרה את המגפה… אוי כמה אנחנו זקוקים למשהו שיעצור מגפה! אנחנו זקוקים כמו אויר לנשימה לאיזה פנחס, שיבא מתוכנו… מתוך העדה… לאכפתיות שתבא מאהבת ישראל אמיתית שתעצור ותבלום את כל הצרות והיסורים והבלבול וגלות הנפש מעל כל כלל ישראל…

החנית הזו צריכה להגיע מתוכנו!!! מתוך העדה!!! מתוך הכרה עמוקה… מתוך הבנה פנימית שכל הצרות המגיעות כנהר בדור זה… זה לא הצרות… אלא זה הזימה והניאוף שהם הם אלו שמביאים את אותה אנדרלמוסיה לעולם שהורגת רעים וטובים… שים לב: איך נגמר הסיפור עם היוונים??? הרי היוונים שלטו על ישראל שמונים שנה… אז מה קרה פתאום??? מי הוביל את המהפכה??? נו… מי…?? בתו של יוחנן כהן גדול שהיא פשוט דפקה על השולחן!!!!! וטלטלה את אמות הסיפים והסבירה להם ש… שרבותי!!!! עד כאן!!!! ובלי פרובוקציה זה לא הלך!!! תבדקו במדרשים מה היא עשתה!!! היא יצאה מחדר יחוד לבושה בסמרטוטים וחצי לא-וכשצעקו עליה אחיה הקדושים שיקצ'ה!!! אז היא החזירה להם את זה בפרצוף!!! למה אתם שותקים על הסטטוס קוו החדש שהתרגלו אליו כל הכלות בתור אופנה, שלפני החתונה על כל אחת להיכנס לעבוד עם אינטרנט???? [ההגמון של יון היה מתגעגע לכזה מכשיר!!! אנטיוכוס היה מחלק אייפונים חינם בלי כוכביות והם הרי עושים בשבילו את העבודה בלי להקיז טיפת דם אחת!!!] למה אתם מחכים??? ואז החשמונאים יצאו למערכה. נו, מתי תצא מתוכינו פרובוקציה, מהפכת תחריר??? לא מספיק הפרובוקציה של קדושי הר נוף???

 רבש"ע: לאיזה זעזוע מבחוץ אנו מחכים שיבא ויטלטל???

החנית הזו צריכה לצאת מתוך העדה!!! כפנחס בשעתו…

החנית הזו צריכה לצאת מתוך צוות המורים בחידר… לא מעניין אותנו אם אתה המפקח או בעל השיב'ר… כאן לא יהיה אינטרנט!!

החנית הזו צריכה לצאת מתוך אנ"ש בקהילה… לא מעניין אותנו שאתה בעל המאה ובעל הדעה… אם אתה תסתובב עם המכשיר הזה אנחנו לא ניתן שאתה תקבל עליה לתורה… לא מעניין אותנו כלום… זה לא מחאה שקשורה לרבנים, זה מחאת הקוטג' של מי שאכפת לו, הרי חוטפים לנו את הילדים!!!

החנית הזו צריכה להגיע מתוך אברכי הכולל… לא מעניין אותנו שאתה אחד הכבבבדים שסוף החודש שלנו תלוי בך… פה אתה לא תגיע עם כלי משחית… החנית הזו צריכה להגיע מאיתנו!!!!

ואם יהיה דין למטה לא יהיה דין למעלה!!!! אם החנית והדגל מי לה' אלי יונף פה… גם אם הוא יהיה מוכתם קצת בקנאות… זה ישיב את החנית מלמעלה… ויאמר למשחית הרף… ויאמר לצרותנו די… 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>